Львівська область

На Львівщині продувжують модернізувати міжнародний пункт пропуску “Краковець-Корчова” на кордоні з Польщею. Наразі, на ньому буде споруджуватися новий захисний павільон. Через це з 18 липня 2022 року на 10 днів тут буде обмежений проїзд легкового транспорту. Водіїв вантажівок ці обмеження не стосуються. Ну, а водіям легкових авто пропонується скористатися найближчим транскордонним переходом «Грушів – Будомєж» на дорозі Т-14-03, або іншими пунктами пропуску.

МКПП “Краковець-Корчова” розташований на трасі ♦ М-10 “Львів – Краковець (на м.Краків)”, що є частиною європейського автомобільного маршруту Е40. Роботи з його розширення та модернізації тривають з першої третині червня 2022 року в межах проекту Мінінфраструктури України «Відкритий кордон», про який я вам вже неодноразово розповідав.

10 червневих днів пункт був повністю закритий. Там проводилися ґрунтовні роботи з розширення смуг руху та облаштування нових майданчиків. У третій декаді червня його урочисто відкрили. За цей час кількість смуг для вантажного транспорту була збільшена з 4 до 10. Побудовані та оснащені додаткові павільони для паспортного та митного контролю. Покращені під’їзні шляхи. Частину модульних павільонів надала польська влада, яка теж бере участь у цьому міжнародному проекті.

Згодом побудували ще новий додатковий автобусний термінал та майданчик для нього. Про це я повідомляв 7 липня. Доречі, в тій новині я додатково розповів, на яких пунктах пропуску Львівщини також тривають роботи з покращення пропускної спроможності. Як можемо бачити, робота з вдосконалення пункту перетину кордону “Краковець-Корчова” йде безперервно та з великою швидкістю. Фахівці з Мінінфраструктури підрахували, що в результаті повної запланованої модернізації МКПП, загальна пропускна спроможність його зросте в 1,5-2 рази.

Новину повідомив “Укравтодор” на своїй FB-сторінці:

Із 18 липня рух для легкового транспорту через ПП «Краковець – Корчова» буде тимчасово обмежений

На пункті пропуску упродовж 10 днів будемо споруджувати захисний павільйон. Будівництво захисного павільйону передбачене у проєкті «Відкритий кордон».
?Обмеження не стосуються вантажівок.
Найближчий пункт пропуску, яким можуть скористатись водії – «Грушів – Будомєж». Окрім того, для перетину кордону відкриті інші пункти пропуску.
?Нагадаємо, на ПП «Краковець – Корчова» у межах проєкту «Відкритий кордон» збільшено кількість смуг для руху вантажівок з 4 до 10. Також тут влаштовано додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар