Чернігівська область

Траса Р-69 на мапі. © Google“Укравтодор”, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області та Чернігівська обласна військова адміністрація попереджають: протягом 5-7 серпня 2022 року сполучення між Черніговим та Києвом для всіх видів транспорту буде можливе виключно трасою ♦ Р-69 “Київ – Вишгород – Десна – Чернігів”.

Це обмеження пов’язане з необхідністю проведення певних технічних робіт на тимчасовій переправі через Десну на трасі ♦ М-01 “Київ – Чернігів – Нові Яриловичі”, яка була відкрита для проїзду легкового транспорту на початку липня. Крім того, мостовики та військові планують виконати комплекс робіт з розмінування русла Десни та прибирання з нього зруйнованих під час бойових дій конструкцій старого мосту. Протягом трьох зазначених днів киянам та мешканцям лівого берега Десни пропонується прямувати до Чернігова трасою Р-69, яку щойно відремонтували.

Новину повідомила на своєму сайті Чернігівська обласна військова адміністрація:

Тимчасова переправа через Десну не працюватиме 3 дні

У зв’язку з технічною необхідністю, рух всіх видів автомобільного транспорту між Черніговом та Києвом з 5 по 7 серпня здійснюватиметься дорогою Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів. Це – виїзд через с. Павлівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Просимо водіїв враховувати перерву у роботі переправи під час планування поїздок до столиці, у громади на лівому березі Десни та у зворотному напрямку.

У ці дні на Десні триватимуть роботи з усунення наслідків бойових дій та прибирання пошкоджених конструкцій. Роботи здійснюватимуться на глибині та пов’язані з підвищеним рівнем небезпеки.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, адже роботи, які проводитимуться у цей час, потрібні для майбутнього відновлення мосту, зруйнованого російськими військами.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар