Полтавська область

Агентство місцевих доріг (АМД) у Полтавській області оприлюднило звіт про результати своєї роботи за 2022 рік. Нагадаю, що після реформи з децентралізації, на Полтавщині більшість територіальних державних доріг було переведено в статус доріг місцевого значення та комунальних. Через це саме на АМД було покладено величезний “тягар” догляду за цими дорогами, штучними спорудами на них та супутньою інфраструктурою.

Отже, протягом 2022 року на місцевих та комунальних дорогах Полтавщини було відремонтовано 361 тис. м2 дорожнього покриття. Завдяки цьому  забезпечено проїзд на понад 1500 кілометрах автодоріг. Роботи виконувалися у 40 із 60 наявних територіальних громад на 258 дорожніх та мостових об’єктах. Багато робіт проводилося в умовах тісної співпраці з громадами. Для виконання зазначених робіт та проведення заходів з підвищення безпеки дорожнього руху було залучено 19 підрядних організацій. При цьому було задіяно майже 100 одиниць спецтехніки. На дорогах відремонтовано 5 штучних споруд, з них – 3 мости.

За програмою «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху на дорогах Полтавської області» Полтавської ОДА, якій підпорядковано АМД, облаштовано 10 об’єктів «Безпечний перехід», проведено облаштування 15 зупинок громадського транспорту.

Виконувались роботи з нанесення та поновлення дорожньої розмітки. Встановлено 1257 нових дорожніх знаків.

Інфографіка. Робота АМД у Полтавській області за 2022 рік.
Інфографіка. Робота АМД у Полтавській області за 2022 рік.

Інші останні новини з Полтавщини на нашому сайті: ONUR відзвітував про завершення комплексної реконструкції 68-кілометрової ділянки траси М-03, Агентство місцевих доріг оприлюднило рейтинг ТОП-35 територіальних громад Полтавщини, які брали участь у фінансуванні дорожних ремонтів місцевої та комунальної шляхової мережі, біля Полтави відновлювали гільзуванням старий водопропускник в бік Кременчука.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар