Чернігівська область

Прес-служба групи компаній “АВТОСТРАДА” доповіла про хід робіт з монтажу одного з трьох тимчасових модульних мостів, які на початку грудня 2022 року були передані французькою державною гуманітарною місією Чернігівській області в якості гуманітарної допомоги. Це – один з двох мостів, які були довірені “АВТОСТРАДІ”.

На локації в Чернігівській області, яка не зазначається з міркувань безпеки, працівники групи продовжили працювати з перших днів нового 2023 року. На цей час вони відремонтували пошкоджені вибухом опори старого мосту, влаштували збірно-залізобетонні шафні стінки з відкрилками на устійних опорах та змонтували подовжні балки порогонової будови, з’єднавши їх горизонтальними зв’язками. Наразі розпочався монтаж ортотропних плит, на яких виробником вже нанесене дорожнє покриття.

“АВТОСТРАДА” зазначила, що сталеву конструкцію вагою в 100 тонн довелося монтувати трьома кранами на спеціальні опорні частини, що забезпечують рухливість моста в різних напрямках. Процес монтажу супроводжує представник “Matière”, фірми-виробника мостів. Якщо погодні умови найближчим часом будуть сприятливими, то в наступному місяці компанія планує заасфальтувати під’їзні шляхи з обох боків нового мосту та відкрити рух транспорту. Зараз весь трафік спрямовано на тимчасовий насипний об’їзд поряд зі старим мостом.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: відновлено 400-метровий міст через Десну на кордоні з Сумщиною, частково відновлений рух одним з мостів на трасі М-01, також в області продовжують капітально відбудовуватися інші мости, на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах, на трасі М-02 поновлювали дорожню розміткувелися роботи з з розбирання завалів великого мосту через Десну у Корюківському районі.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар