Харківська область

Прес-служба групи компаній “АВТОСТРАДА” інформує про демонтажні роботи на зруйнованому 200-метровому мості в Харківській області. З міркувань безпеки локація не зазначається. Відомо, що міст побудови 1960-х років був зруйнований оборонцями Харкова на початку російської навали. Це дало змогу зупинити просування ворожих танкових колон в напрямку обласного центру.

“Автострада” має завдання від Служби автомобільних доріг у Харківській області на повну капітальну відбудову мосту. Наразі тривають демонтажні роботи з розбирання завалів та залишкових конструкцій старого мосту. Новий майбутній міст має відповідати всім сучасним вимогам та нормативам. Також проводяться підготовчі роботи до зведення тимчасового технологічного мосту. Він слугуватиме не лише переправою для будівельної техніки, але за допомогою нього планують робити певні операції зі зміцнення існуючих ростверків опор для зведення нового мосту та монтажні роботи.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: “RDS” капітально відновила міст на Харківщині, “АВТОСТРАДА” завершила відновлення траси М-03 на від Ізюму до Донеччини, на чотирьох дорогах тривали відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар