Ізюмський район, Харківська область

Група компаній “АВТОСТРАДА” у своєму дописі повідомила про завершення робіт з відновлення 18-кілометрової ділянки національної траси ♦ М-03 “Київ – Полтава – Харків – Довжанський” від Ізюму до межі Донецької області. Біля Ізюму протягом 2 км. дорога також співпадає з регіональним шляхом Р-79.

Ця частина дороги перебувала на окупованій території. Коли наші війська звільнили цю частину Харківщини, то стан траси виявився дуже сумним. Дорожнє покриття суттєво пошкоджене важкою військовою технікою та влучанням снарядів і ракет. Багато мін підступно ховалося у вибоїнах та на узбіччах. Перед тим, як розпочати прибирання та ремонт, саперам доводилося ретельно обстежувати кожне пошкодження асфальту та перевіряти узбічча. Потім до роботи стала дорожня техніка та працівники компанії. Було прибрано багато сміття, залишків військової та цивільної техніки, штучних перешкод.

Нарешті, прибравши з дороги все зайве, дорожники приступили до її ямкового ремонту. В місцях найбільшої концентрації пошкоджень доводилося асфальтувати великі карти. Вся робота тривала з кінця вересня до середини грудня.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: на чотирьох дорогах тривали відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, біля 8 з 24 зруйнованиїх мостів Харківщини вже зроблені тимчасові переправи, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар