Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням “Укравтодору”, на цьому тижні на під’їзді до Херсону з боку Миколаїва на міжнародній трасі ♦ М-14 “Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог)” відкрито рух другою гілкою тимчасової переправи в обхід зруйнованого російськими окупантами мосту. Дорога в цьому місці має першу категорію, тобто 4 смуги руху в обидва напрямки. Після звільнення міста, яке досі потерпає від російських обстрілів, воно потребує значних обсягів гуманітарних вантажів. Через це було важливо якомога швидше відновити повноцінну автомобільну логістику цією “дорогою життя”.

Наразі, маю підтвердження, що над влаштуванням цієї переправи працювали співробітники компанії “ЄДБК”, яка добре відома постійним глядачам мого YouTube-каналу з оглядів будівництва доріг Н-14 (між Кропивницьким та Миколаївом), Н-31 (між Решетилівкою та Кобеляками) та М-14 (виїзд з Миколаїва у бік Одеси). Роботи над переправою були розпочаті в другій половині листопаду 2022 року. Тут працювали 25 працівників та 17 одиниць спецтехніки “ЄДБК”. 14 грудня пустили автівки першою гілкою об’їзду. Сьогодні спорудження всього обходу завершено. Він заасфальтований, нанесена тимчасова дорожня розмітка.

Також “Укравтодор” повідомив, що на М-14 до межі Миколаївщини триває ямковий ремонт: усувають пошкодження, що їх дорога зазнала під час бойових дій. Загалом на території Херсонщини влаштовано чотири тимчасові переправи на державних дорогах. Триває прибирання інших державних та комунальних і місцевих доріг від залишків техніки, штучних перешкод та інших сторонніх предметів. Станом на 26 грудня очищено вже понад 250 км. доріг, включно з 16,3 кілометрами місцевих. Нагадаю, що на територіях, які тривалий час перебували під ворожою окупацією, прибирання – процес дуже небезпечний та неспішний. Сапери виявляють та знешкоджують на дорогах та поряд з ними величезну кількість мін.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: дорожники збудували тимчасову переправу через Інгулець на місцевій дорозі “Зарічне – Архангельське”, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, будується тимчасова переправа на місцевій дорозі в Високопільській громаді, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Один коментар до “Біля Херсону відкрито рух другою гілкою тимчасового об’їзду зруйнованого мосту на трасі М-14”
  1. Дякую людям, які працюють в тилу, і роблять все, щоб було зручно дістатися до звільнених міст та сіл. Людям як ніколи потрібно допомога та підтримка. Віримо в перемогу та ЗСУ! Гарних вам свят, миру та добра!

Додати коментар