Сумський район, Сумська область

Як повідомило Державне підприємство “Дороги Сумщини”, аварійний ямковий ремонт проводить на замовлення підприємства підрядник ДП “Сумський Облавтодор” на місцевій дорозі ♦ О 191511 “Т-19-09 – Низи – Верхня Сироватка”.

Автодорога місцевого значення “Т-19-09 – Низи – Верхня Сироватка” огинає обласний центр на Півдні і, як видно з її назви, – сполучає територіальну дорогу Т-19-09 з трасами Н-12 та Р-45, з якими з’єднується у Верхній Сироватці. Має протяжність близько 23 км. Ремонтні роботи виконуються холодними асфальтобетонними сумішами згідно норм утримання доріг у холодну пору року.

З останніх новин з Сумщини на нашому сайті: поновили ремонт місцевої дороги “Конотоп – Вирівка”, відновлено 400-метровий міст через Десну, капітально відбудований міст біля Лебедина, відновили зруйнований міст в Охтирському районі, відкритий рух тимчасовим мостом між Охтиркою та Тростянцем, в Конотопському районі відкрито перший відбудований міст в області.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар