Дністровський район, Чернівецька область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, на аварійно небезпечному перехресті регіональної траси ♦ Р-63 “Н-03 – Вартиківці – КПП «Сокиряни»” та національної траси ♦ Н-03 “Житомир – Чернівці” дорожники вжили заходів для зменшення небезпеки через порушення правил проїзду перехресть.

Перехрестя, де Р-63 примикає до Н-03, розташоване на відстані 44 км. від Чернівців і має складну схему проїзду, через що на ньому часто траплялися ДТП, в тому числі з летальними наслідками. З метою покращення ситуації була створена комісія з залученням фахівців балансоутримувача, САД у Чернівецькій області, та експертів профільного інституту, – ДП «ДерждорНДІ». Після огляду ділянки та вивчення матеріалів фіксації ДТП, щоб встановити найчастіші причини виникнення аварійних ситуацій, – комісійно визначили низку заходів для підвищення безпеки дорожнього руху на цьому перехресті. Зокрема, представники «ДерждорНДІ» рекомендували встановити делініатори, аби розділити транспортні потоки та унеможливити заїзд автомобілів на “острівці безпеки”.

Застосування необхідних заходів не стали відкладати “у шухляду”, з огляду на настання сезону негод, коли, зазвичай, аварійність збільшується внаслідок поганих погодних умов. Протягом кількох днів листопаду підрядник встановив у визначених фахівцями місцях 85 розмежувальних стовпчиків-делініаторів. Це безпечні гнучкі світловідбивні конструкції, які не дають водіям виїжджати за межі смуг руху, визначені дорожньої розміткою. Особливо це зручно взимку, коли розмітка може бути занесена снігом. Роботи виконані за рахунок експлуатаційного утримання державних доріг.

Нагадаю, що протягом жовтня-листопада триває ремонт дороги Р-63 з метою покращення під’їздів до трьох міжнародних пунктів пропуску на україно-молдовському кордоні: «Сокиряни», «Росошани» та «Кельменці». Після завершення ремонтних робіт очікується збільшення трафіку цим автошляхом, а, відповідно, виросте транспортне навантаження і на зазначеному перехресті. Тому виконані на ньому роботи були цілком своєчасними також і в цьому контексті

З Буковини останім часом мали такі новини: в першій половині листопада відкритий новий МПП до Румунії “Красноїльськ”, до якого завершують ремонтувати дорогу та мости. Ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар