Чернівецький район, Чернівецька область

Дорога Т-26-08

Завдяки сумлінній праці прес-служби Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, залишаємось в курсі всіх новин щодо ремонту територіальної дороги ♦ Т-26-08 “Сторожинець – КПП «Красноїльськ»”, що веде з Чернівців до нового пункту пропуску на румунскому кордоні “Красноїсьськ”, який має відкритися вже завтра.

Отже, за інформацією від Чернівецької обласної САД, станом на 9 листопада 2022 року на дорозі Т-26-08  зроблені наступні роботи:

  • у верхньому шарі асфальтобетонного покриття – майже 4,5 км.;
  • влаштовано 85 примикань з другорядними дорогами;
  • влаштовано 42 штучні споруди (мости, водопропускні труби);
  • поглиблено кювети на протязі 17 км (80%);
  • влаштовано узбіччя на протязі 15 км.

Зараз дорожники компанії ТОВ “ШБУ-77”, що є генеральним підрядником ремонту, влаштовують фінальне асфальтування шаром ЩМА-20 (щебенево-мастичний асфальт з фракцією кубічного щебеню 20 мм.). Також мостовий підрозділ генпідрядника приступив до ремонту другої половини мосту через ручку Сирет у м.Сторожинець, де на дорогу Т-26-08 можна потрапити з Чернівців через трасу Р-62. На всіх ремонтних ділянках рух транспорту здійснюється у реверсному режимі.

Дорогу Т-26-08, що прямує через Сторожинець від траси Р-62 з Чернівців до нового МПП, розпочали ремонтувати у 2021 році в межах національної програми “Велике Будівництво”. Але, через російсько-українську війну, роботи були призупинені. Тепер, через важливість цієї автодороги для міжнародної логістики у військовий час, середній поточний ремонт її відновився. Також на ній ремонтують міст у с.Чудей, про який в нас також було кілька новин.

З Буковини останім часом мали такі новини: ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, ремонтують дорогу Р-63, яка прямує одразу до трьох міжнародних пунктів пропуску на україно-молдовському кордоні, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар