Чернівецький район, Чернівецька область

Багатокілометрові черги вантажівок в напрямку румунського кордону, що тягнулися на МПП “Порубне” протягом всього минулого року далися взнаки узбіччам міжнародної траси ♦ М-19 “Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече”. Зараз ажіотаж трохи зменшився завдяки відкриттю нового пункту пропуску у Красноїльську, тому, користуючися гарною погодою, співробітники ДП “Чернівецький облавтодор” виконують роботи з відновлення пошкоджених укріплених узбіч. Про це повідомила Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Дорожні бригади загальною чисельністю 20 працівників просуваються від с.Коровине в напрямку кордону до МПП «Порубне-Сірет». Служба автодоріг повідомляє, що вже опрацьовано 28 погонних кілометрів узбіч. Для цього використано понад 500 тонн піщано-гравійної суміші. Нажаль, поки що не вдалося з’ясувати, про які саме 28 км. йдеться. Тому залишається припустити, що приводяться до ладу узбічча обабіч дороги, а не лише в напрямку “Порубного”.

З Буковини останім часом мали такі новини: про хід ремонту гірської дороги до МПП “Шепіт” у 2023 році, ремонт мосту в Сторожинці завершено, на під’їзді до МПП “Красноїльськ” побудували 7 кілометрів бетонної дороги, дорожники обладнали делініаторами аварійно-небезпечне перехрестя на дорозі Н-03.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар