Чернівецький район, Чернівецька область

Дорога Т-26-08

По дорозі ♦ Т-26-08 “Сторожинець – КПП «Красноїльськ»” на щойно відкритий міжнародний пункт пропуску “Красноїльськ” продовжується ремонт мосту в Сторожинці. Про початок робіт на його лівому проїзді я повідомляв вам на початку листопаду. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області, яка є замовником ремонту, продовжує інформувати нас про перебіг робіт.

Мостовики компанії ТОВ “Синергія міст” вже виконали армування розвантажувальної монолітної плити проїзду і готуються до її бетонування. Крім цього влаштовуються перехідні та тротуарні плити, бетонуються шафні стінки.

Попереду чекають наступні роботи:

  • нанесення гідроізоляції та влаштування водовідведення;
  • монтаж деформаційних швів;
  • відновлення тротуарної частини;
  • влаштування двох шарів асфальтобетону;
  • встановлення нового бар’єрного та перильного огородження.

Генеральний підрядник та виконавець дорожніх робіт – ТОВ “ШБУ-77”.

Існуючий міст у Сторожинці був побудований у 1963 році, а востаннє ремонтувався у 1984-му. Споруда має протяжність 68 метрів, перетинає річку Сирет і сполучає напрямки до  Чернівців та до нового МПП «Красноїльськ – Вікову де Сус» на україно-румунському кордоні. Поточні ремонтні роботи розпочалися наприкінці минулого року і були припинені через початок російської навали. Також протягом 2021 року ремонтувалася на різних ділянках і сама дорога Т-26-08. Середній поточний ремонт цього транспортного напрямку був відновлений восени 2022 року з огляду на важливість його для транскордонної логістики в військовий час. Зараз рух транспорту мостом здійснюється в реверсному режимі щойно відремонтованою правою половиною мосту.

З Буковини останім часом мали такі новини: дорожники обладнали деліліаторами аварійно-небезпечне перехрестя на дорозі Н-03. Ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар