Чернівецький район, Чернівецька область

Дорога Т-26-08

Півтора тижні пройшло, як ми мали відомості про стан робіт на мості в Сторожинці на дорозі ♦ Т-26-08 “Сторожинець – КПП «Красноїльськ»”, і ось Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області потішила нас черговою новиною з цього об’єкту.

Мостовики компанії ТОВ “Синергія міст” завершили бетонування монолітної розвантажувальної плити проїзду по лівій стороні мосту та шафних стінок, і приступили до нанесення гідроізоляції. Попереду: асфальтування мосту та монтаж колесовідбійника та перильної огорожі. Права сторона мосту вже відремонтована і нею зараз курсує транспорт у реверсному режимі.

Генеральний підрядник та виконавець дорожніх робіт – ТОВ “ШБУ-77”.

Існуючий міст у Сторожинці був побудований у 1963 році, а востаннє ремонтувався у 1984-му. Споруда має протяжність 68 метрів, перетинає річку Сирет і сполучає напрямки до Чернівців та до нового МПП «Красноїльськ – Вікову де Сус» на україно-румунському кордоні. Поточні ремонтні роботи розпочалися наприкінці минулого року. Середній поточний ремонт цього транспортного напрямку був відновлений вже під час війни, восени 2022 року, з огляду на важливість його для транскордонної логістики в військовий час. Зараз рух транспорту мостом здійснюється в реверсному режимі щойно відремонтованою правою половиною мосту.

З Буковини останім часом мали такі новини: дорожники обладнали делініаторами аварійно-небезпечне перехрестя на дорозі Н-03. Ремонтують ділянку гірської дороги Т-26-01 – під’їзд до МПП “Шепіт”, запрацював перший на Буковині WIM-комплекс зважування в русі, на гірській дорозі Т-26-01 в Карпатах тривало будівництво підпірної стіни з габіонів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар