Корюківський район, Чернігівська область

“Укравтодор” повідомляє про перекриття руху на під’їзді до села Великий Щимель у Корюківському районі Чернігівщини з боку смт. Березна.

Рух закривається 2 грудня 2022 року о 8:00 на ділянці регіональної дороги ♦ Р-83 Славутич – Любеч – Ріпки – М-01 – Городня – Н-28 – Сновськ – Корюківка – Семенівка – Костобобрів – Чайкине – Н-27, з під’їздами до с.Бреч та до смт. Березна” в межах с.Великий Щимель. Причина: аварійна заміна водопропускної труби під дорогою, яка потребує розбирання дороги та її насипу. Орієнтовний термін завершення робіт – 6 грудня.

Звартаю увагу водіїв, що користуються для навігації мапами Google. Дорога Р-83 була утворена у 2019 році з різних територіальих доріг. Станом на 1 грудня 2022 року Google все ще не знає про цей факт і позначає цій відтинок дороги як Т-25-18.

Оскільки ця ділянка, що офіційно іменується “Під’їзд до смт. Березна”, є найкоротшим шляхом сполучення міста Сновська та районного центра Корюківки з Березною, то “Укравтодор” пропонує водіям наступні шляхи об’їзду:

  • Автомобільною дорогою Н-28 через м. Городня: Березна – Брусилів – Седнів – Городня – Сновськ.
  • Автомобільною дорогою Т-25-36 через м. Мена та м. Корюківка: Березна – Мена – Сахутівка – Корюківка – Сновськ.

З нещодавніх новин з Чернігівщини на нашому сайті: відновлено 400-метровий міст через Десну на кордоні з Сумщиною, частково відновлений рух одним з мостів на трасі М-01, також в області продовжують капітально відбудовуватися інші мости, на початку вересня військові мостовики капітально відбудували міст через Остер у Крутах, на трасі М-02 поновлювали дорожню розміткувелися роботи з з розбирання завалів великого мосту через Десну у Корюківському районі.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар