Кам’янський райнон, Дніпропетровська область

За повідомленням Служби втомобільних доріг у Дніпропетровській області, відкрито проїзд для всіх видів транспорту розв’язкою “Кривий Ріг/П’ятихатки” на найдовщій міжнародній трасі України ♦ М-30 “Стрий – Ізварине”.

Роботи з ремонту шляхопровіду на розв’язці на перехресті трас М-30 (колишня М-04) та Н-11 були розпочаті в минулому році в рамках національної програми “Велике будівництво”. Тоді ж, у 2021 році, були відновлені всі 300 км. траси, що пролягає у Дніпропетровській області, починаючи від м.Дніпро. Роботи проводила компанія “Автомагістраль-Південь”. Відкрити рух цією розв’язкою планувалося ще навесні 2022 року, але, через початок російської навали, фінальні роботи були призупинені. Що було зроблено з ремонту штучної споруди:

  • замінили балки на залізобетонному шляхопроводі;
  • влаштували монолітну плиту та гідроізоляцію;
  • замінили деформаційні шви та уклали новий шар асфальтобетонного покриття;
  • встановили нові дорожні знаки та нанесли розмітку.

Нещодавні новини з Дніпропетровщини на нашому сайті: у липні місяці мостовики ліквідували розмиви земполотна на двох шляхопроводах області.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар