Хмельницька область

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розповіла про поточну роботу з зимового утримання державних автодоріг області, яку дорожники проводили протягом минулого тижня.

Біля шляхопроводу поблизу смт. Ярмолинці на регіональній дорозі ♦ Р-50 “Ярмолинці – Городок – Сатанів”, про завершення заміни дорожнього покриття на якому та на підходах до нього я розповідав на початку січня 2023 року, – проводили земляні роботи з підтягування ґрунту та формування узбіччя, бровки та відкосів. Також вживали заходів для спуску води з дороги та попередження її накопичення.

На автомобільній дорозі ♦ Н-25 “Городище – Рівне – Старокостянтинів” шляхові бригади займалися ліквідацією аварійної ямковості з застосуванням органо-мінеральної суміші, прибирали з проїжджої частини грунт, нанесений минулою негодою, а також встановлювали дорожні знаки. На цих роботах були помічені співробітники та спецтехніка АТ “Ю Ар Ді Українські дороги” (“URD Українські дороги” – колишнє ПрАТ “Хмельницьке ШБУ №56”).

На “Дорозі Єдності” ♦ М-30 “Стрий – Ізварине” фахівці львівської компанії ТОВ “Раун” проводили обслуговування силових шаф електричного обладнання систем освітлення.

З Хмельниччини в нас на сайті були такі останні новини: в січні на дорогах області проводили технічне обслуговування систем зважуванння в русі, на обході Дунаївців ремонтували дорожнє покриття мосту, завершили капітальний ремонт хмельницької частини траси М-30 “Стрий – Ізванине”, вживаються особливі заходи з зимового утримання державних доріг значення “Т”, “Н” та “М”. Привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар