Харківська область

Протягом минулого та на початку поточного тижня дорожники наводили лад на автодорогах Харківщини. На звільнених територіях це, насамперед, прибирання проїжджої частини та узбіч від знищаної та пошкодженої військової і цивільної техніки, та “будівельного” сміття. Цій роботі передує праця саперів з пошуку та розмінування вибухонебезпечних предметів: мін та нерозірваних боєприпасів. Про це повідомила у своїму дописі Служба автомобільних доріг у Харківській області.

За цей період було очищено понад 110 км. доріг державного підпорядкування. Зокрема, протягом сьогоднішнього дня, 20 вересня 2022 року, шляховики опрацювали 6 км. автодоріг До виконання робіт було залучено 29 одиниць дорожньої та допоміжньої техніки і 91 працівник підрядних організацій. У першу чергу роботи ведуться на маршрутах, які вкрай важливі для якомога швидшого налагодження логістики в області.

На тих дорогах, які не потребують ремонту, в т.ч. там, де не було окупації, продовжуються звичайні роботи в межах експлуатаційного утримання: оновлюється дорожня розмітка та знаки, ремонтується бар’єрна огорожа тощо.

Останніми днями роботи велися на п’яти державних дорогах:

  • М-03 “Київ – Харків – Довжанський”
  • Р-46 “Харків – Охтирка”
  • М-29 “Харків – Красноград – Дніпро”
  • T-21-21 “Лозова – Близнюки – Барвінкове – Велика Комишуваха”
  • Т-21-23 “Межа Харківської області – Краснокутськ – Р-46”

Нещодавно з Харківщини ми мали ще такі новини: працівники Служби автодоріг Харківщини обслідують пошкоджені мости та дороги на звільнених територіях, продовжувалися ремонтні роботи на трасі М-03 від Харкова в бік Полтави, готували до осінніх злив системи водовідведення на шести дорогах області, ремонтувалася траса М-18 у напрямку Дніпропетровщини. Нагадую, що крім капітального відновлення окремих важливих об’єктів, всі інші ремонти робляться виключно у межах експлуатаційного утримання доріг та мостів.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар