Коломийський та Косівський райони, Івано-Франківська область

В нашій попередній зведеній новині щодо ремонту 4-х прикарпатських мостів вже згадувався міст через річку Волиця в селі Черганівка на дорозі ♦ Р-20 “Тязів – Старі Кути” у Косівському районі Івано-Франківської області. Свіжий допис Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області нагадує, що наразі мостовики влаштовують на цьому мосту нові тротуари, після чого оновлять перильну та бар’єрну огорожі. А роботи там тривають з січня 2023 року.

Також Служба повідомила, що до переліку мостів, де зараз відбуваються ремонти, додався ще один: через річку Вербіжець у селі Верхній Вербіж Коломийського району на регіональниій дорозі ♦ Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський”. Тут планується відновити належний стан конструкцій мосту, в тому числі устійні берегові опори, замінити дорожнє покриття, розширити до сучасних нормативів тротуари та влаштувати перильне і бар’єрне огородження. Замовник зазначає, що роботи проводитимуться без повного перекриття руху мостом.

З нещодавніх новин з Франківщини на нашому сайті: в останні дні січня Франківська САД повідомляла про ремонт підпірної стінки на гірській частині траси Н-09. У Делятині САД разом з місцевою громадою реалізувала проект з покращення комфорту та безпеки руху для пішоходів уздовж траси, що проходить через населений пункт. З початку нового 2023 року на трасі М-30 (М-12) вже тривають роботизавершується будівництво мосту в Рожнові на Косівщині, який почали споруджувати 14 років тому, наприкінці жовтня у Калуському районі полагодили ще один міст – через річку Лімницю, у вересні в області ремонтувалися ще чотири мости, на трасі Н-09 збудовано захисну 600-метрову підпірну стінку.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар