Київ

На моєму каналі оприлюднений повний відео-огляд у чотирьох частинах: як відбувалося фінальне асфальтування київської вулиці Івана Франка 16-18 липня 2022 року в межах капітального ремонту вулиці, що триває з 2021 року.

Я вже докладно описував подробиці цього ремонту, у відповідних новинних публікаціях про перший та другий дні роботи дорожників. Ті ж, хто вважає себе фанатом дорожнього будівництва та отримує задоволення від споглядання за процесом роботи асфальтоукладчиків та катків, для тих спеціальна підбірка відео.

Відео-огляд асфальтування вул.Івана Франка. Частина перша. 16 липня 2022 року:

Відео-огляд асфальтування вул.Івана Франка. Частина друга. 16 липня 2022 року:

Відео-огляд асфальтування вул.Івана Франка. Частина третья. 18 липня 2022 року:

Відео-огляд асфальтування вул.Івана Франка. Частина четверта. 18 липня 2022 року:

Також у Києві зараз ремонтується Дегтярівський шляхопровід, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці, майже завершився ремонт вулиці Льва Толстого та перекладають бруківку на Подільському узвозі.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар