Харківська область

Поблизу Харкова триває ямковий ремонт “Київської” траси ♦ М-03 “Київ – Харків – Довжанський” від Харкова у бік Полтавщини та Києва. На нашому сайті вже є ціла підбірка новин щодо робіт на цій дорозі. В останній розповідав вам, як замовник контролює якість виконання робіт, не зважаючи на військовий час. Після опрацювання під’їзних шляхів до Харкова, де дорога мала першу категорію, тобто 4 смуги руху, по 2 для кожного напрямку з роздільною смугою між ними, ділянка ремонтних робіт просягнулася аж до міста Валки.

Нагадаю, що трасу від Полтави до Харкова на території Харківщини мали зробити дорогою першої категорії, тобто реконструювати, у 2022 році. На під’їздах до Харкова, де вона вже 4-смугова, – мали провести капітальний ремонт. Але, через військові дії та повномасштабну агресію росії проти України, ці роботи були відкладені. Проте, траса М-03 є важливою транспортною артерією, якою щодня пересувається безліч гуманітариних та військових вантажів і пасажирського транспорту. Тому доводиться лагодити її ділянками: прибираються поодинокі вибоїни та ями асфальтобетонними латками і асфальтуються суцільні карти там, де є багато пошкоджень дорожнього полотна. Дрібні пошкодження ліквідуються пневмо-струменевим методом.

Протягом останніх місяців дорожники з компанії «Автомагістраль-Схід» проводили аварійний ремонт траси М-03 – під’їздів до Харкова. Від Нового Коротича до Валків ремонтні роботи на двосмуговій ділянці траси проводить ДП «Харківський облавтодор» на замовлення Служби автомобільних доріг у Харківській області. Протяжність ремонтної ділянки складає 35 км.

Раніше, на початку липня, в нас була новина про завершення ремонту на  цій же трасі на ділянці від с. Новий Коротич до смт. Пісочин, тобто, до передмістя Харкова.

Новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Харківській області:

Працюємо над покращенням проїзду транспортними артеріями Харківщини

? У часи бойових дій автомобільна дорога М-03 Київ-Харків-Довжанський стала «дорогою життя». Вона надзвичайно важлива для життєдіяльності Харківщини, тож забезпечення швидкого і безпечного пересування нею є одним з пріоритетів роботи дорожників.
? Минулого тижня виконували роботи з аварійного ремонту на Полтавському напрямку.
? На ділянці від м. Валки в бік смт. Пісочин, бригадами робітників проводилися роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном та пневмоструменевим медодом.
?‍♂️ Виконавець робіт: підрядна організація ДП «Харківський облавтодор».
? Окрім цього, ще у липні місяці підрядною організацією ТОВ «Автомагістраль-Схід» було заасфальтовано проблемну ділянку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах н.п Коротич.
❗️ Наголошуємо, що у зв’язку з агресією росії проти України свою роботу зосередили виключно на експлуатаційному утриманні автошляхів державного значення. Всі будівельні та ремонті проєкти поставили на паузу до нашої Перемоги.
Виконуємо роботи, які є вкрай необхідними, для того щоб не було аварійності і аварійної ямковості. Враховуючи складне економічне становище в країні під час военного стану, використовуємо як умога менше коштів і спрямовуємо їх лише для підтримання безпечного проїзду.
? ?  Просимо водіїв звертати увагу на попереджувальні знаки та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху. Закликаємо усіх бути обачними, адже в області тривають бойові дії.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар