Ізюмський район, Харківська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Харківській області, на цьому тижні Державна спеціальна служба транспорту (ДССТ) МО України, разом з підрядниками САД, збудували та відкрили проїзд по чотирьох тимчасових переправах поряд зі зруйнованими мостами у Ізюмському районі.

Сполучення через водні перешкоди відновлено на автомобільній дорогах:
  • Т-21-10 через річку Сіверський Донець, в межах с.Байрак
  • Т-21-15 через канал Дніпро-Донбас, в медах с. Грушеваха
  • Р-79 в межах с.Велика Камишеваха
  • Р-78 (на дорозі “Харків – Зміїв – Балаклія”).

Роботи з відновлення сполучення між населеними пунктами Харківської області тривають. Військові та цивільні мостовики проводять демонтаж зруйнованих конструкцій штучних споруд. Всього на Харківщині було зруйновано 25 мостів та шляхопроводів на державних дорогах. На сьогодні відновлено рух вже на 14 тимчасових переправах. А ще 6 перебувають у роботі.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: в Балаклії відкритий рух тимчасовим мостом через річку Балаклійка, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Суверський Донець, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар