Балаклія, Ізюмський район, Харківська область

За повідомленням Міністерства інфраструктури України, в звільненій від російських загарбників Балаклії відкрито рух транспорту тимчасовим мостом через річку Балаклійка на регіональній дорозі ♦ Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”. Це – один з чотирьох легкозбірних мостів, які були надані Україні урядом братської Чехії.

Міст на дорозі Р-78 у Балаклії був знищений під час бойових дій. Транспорту доводилося долати 20-кілометровий об’їзд, щоб дістатися з одного берега річки на інший. Ускладнений був як шлях на Харків, так і забезпечення районів самого міста та робота екстрених служб. Для проходу пішоходів залишився лише вузенький прохід з дерев’яними містками.

Працівникам групи компаній “АВТОСТРАДА”, які вже мають досвід роботи з чеськими тимчасовими мостами, один з яких вони успішно змонтувати на Черкащині, знадобився місяць, щоб зібрати 36-метровий фермний мостовий прогін та насунути його через річище Балаклійки. Також обладнали під’їзди до мосту та влаштували тротуару консоль. Старий міст, поряд з яким зведено новий, згодом буде розібрано. Про рішення, щодо термінів його капітальної відбудови, поки що не повідомляється. Проїзд новим мостом доволі вузький, тому на ньому встановили знаки пріоритету і рух буде реверсним.

Повідомляється також, що всі чотири тимчасові мости, які надала Україні Чеська республіка, вже змонтовані: по одному у Київській та Черкаській областях і два – на Харківщині.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Суверський Донець, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, біля 8 з 24 зруйнованиїх мостів Харківщини вже зроблені тимчасові переправи, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар