Балаклія, Ізюмський район, Харківська область

16 листопада 2022 року я розповів вам про відкриття руху новозбудованим тимчасовим мостом через річку Балаклійка в звільненій від російських загарбників Балаклії. Міст розташований на регіональній дорозі ♦ Р-78 “Харків – Зміїв – Балаклія – Гороховатка”. Це – один з чотирьох легкозбірних мостів, які були надані нам урядом Чеської республіки. Сьогодні група компаній “АВТОСТРАДА”, фахівці якої змонтували мостовий комплект та влаштовували під’їзди до мосту, показала, як виглядає міст з висоти пташиного льоту, – з дрона.

Міст на дорозі Р-78 у Балаклії був знищений під час бойових дій. Працівникам групи компаній “АВТОСТРАДА” знадобився місяць, щоб зібрати 36-метровий металевий мостовий прогін та насунути його через річище. Також обладнали під’їзди до мосту та влаштували тротуару консоль. Старий міст, поряд з яким зведено новий, згодом буде розібрано. Проїзд новим мостом доволі вузький, тому на ньому встановили знаки пріоритету і рух відбувається в реверсному режимі.

Останні новини з Харківщини на нашому сайті: на чотирьох дорогах тривають відновлювальні роботичотири тимчасові переправи на звільнених територіях запрацювали наприкінці листопада, в Ізюмі відкрито тимчасовий міст через Сіверський Донець, пошкоджений ворожими снарядами міст ремонтують на околиці Чугуєва, біля 8 з 24 зруйнованиїх мостів Харківщини вже зроблені тимчасові переправи, тимчасову переправу влаштовано у с.Козача Лопань, у Вовчанському районі влаштовано тимчасову переправу біля зруйнованого мосту.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар