Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, в Високопільській громаді Бериславського району Херсонської області дорожники розпочали насипати тимчасовий об’їзд біля зруйнованого мосту на місцевій дорозі ♦ О-220608 “Зарічне – Архангельське”.

Зруйнований міст через річку Інгулець був розташований на околиці смт. Архангельське на місцевій дорозі, що сполучає маленьке село Зарічне з більш великим Архангельським. Далі, дорогою Т-22-07, мешканці Зарічного могли дістатися центру своєї громади, смт. Високопілля, або іншого великого селища – Великої Олександрівки, і далі – районного центру – Берислава.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом, тимчасову переправу на 4-смуговій дорозі М-14 зводять біля Херсону.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар