Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, дорожники розпочали роботи з розбирання зруйнованого мосту через зрошувальний канал на місцевій дорозі, що сполучає села Правдино та Миролюбівка. Міст знищили російські окупанти під час втечі з правобережної Херсонщини. До кінця січня тут планують звести насипну тимчасову переправу, щоб між селами могли пересуватися машини екстрених служб та заради забезпечення підвозу харчів і гуманітарної допомоги.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар