Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, в Бериславському районі Херсонської області криворізькі дорожники, за сприяння Військової адміністрації Кривого Рогу, зробили тимчасову насипну переправу на місці зруйнованого мосту через річку Інгулець на територіальній дорозі ♦ T-04-47 “Широке – Шестірня – Заградівка”.

Міст був розташований на околиці села Заградівка і сполучав Кочубеївську територіальну громаду з Дніпропетровщиною. Дорога T-04-47 прямує від Заградівки, що розташована на херсонському березі Інгульця, до Широкого, де переходить в регіональну дорогу Р-74 – до Кривого Рогу. Як видно на мапі, Кочубеївська громада, хоча й належить до Херсонської області, але розташована на півночі Херсонщини всього лише в 33 км. прямого шляху від Кривого Рогу. До районного центру кочубеївцям треба долати шлях близько 85 км. Таким чином, відновлення руху через зруйнований міст було для мешканців громади життєво необхідним.

Оскільки більша частина Херсонської області все ще перебуває в окупації, а звільнена частина сутєво розорена та пограбована ворогом, і не має власних ресурсів для швидкого відновлення зруйнованої комунікації, Дніпропетровщина прийшла на допомогу сусідям і криворожани швидко полагодили пошкоджений міст.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: тимчасову переправу на 4-смуговій дорозі М-14 зводять біля Херсону.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар