Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням “Укравтодору”, в Херсонській області почали зводити першу тимчасову переправу біля зруйнованого мосту на автошляху, який сполучає щойно звільнений Херсон з більш безпечними областями країни. З описання, зовнішнього вигляду на оприлюднених світлинах та вчорашнього повідомлення Херсонської ОДА, ймовірно, мова йде про трасу ♦ М-14 “Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог)”. Місце ремонту конкретизувати не буду, оскільки деокупована частина області все ще залишається під вогнем ворога.

Як ми можемо бачити на оприлюднених “Укравтодором” фото, на спорудженні переїзду працює техніка компанії “ЄДСК”, яка добре нам відома по роботі на дорогах Н-14 (“бетонка” з Кропивницького на Миколаїв), Н-31 (“бетонка” в районі Шевченкового та Бутенок) і тій же таки М-14 (“бетонка” на виїзді с Миколаєва на Одесу).

Як зазначається в повідомлення, на сьогодні дорожники вже розчистили на правобережній частині Херсонщині понад 144 км. доріг та вулиць. Робота значно ускладнюється тим, що території Херсонщини набагато щільніше заміновані, навіть порівняно з Харківщиною. Тому просуватися дорожникам за саперами доводиться просто метр за метром. Після перевірки зруйнованих штучних споруд, планується розпочати їх розбирання.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: це перша позитивна інфраструктурна новина з початку російської навали. Херсон та правобережжя – звільнено від російських загарбників! Сподіваюся, що далі позитиву в нас буде з кожним днем все більше.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар