Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, в області продовжуються масштабні роботи з розчищення місцевих автошляхів та влаштування тимчасових проїздів біля зруйнованих окупантами мостів на деокупованому правобережжі. На сьогодні доступні для користування переправи: Зарічне – Архангельське, Кочубеївка – Давидів Брід, є проїзд штучними спорудами на ділянці Заградівка – Кочубеївка, поруч із мостами у Великій Олександрівці та на дорозі Заповіт – Бобровий Кут облаштовані об’їзди. Вчора відновили проїзд ділянкою дороги Велика Олександрівка – Трифонівка.

Цю інформацію від Херсонської ОДА доповнює прес-служба Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) Міністерства оборони України. Тактичні групи шляхо-відновлювальних підрозділів ДССТ, за підтримки місцевої влади та в співпраці з обласними підрозділами «Укравтодору», продовжують відновлювати ключові мости на державних та місцевих дорогах Херсонщини та Миколаївської області. В процесі будівництва наразі перебуває п’ять мостових споруд в обох областях. Військові мостовики забивають палі, споруджують прогони, замінюють та укріплюють несучі балки, відновлюють або влаштовують дорожнє полотно. Зі зрозумілих причин, військові місце розташування своїх об’єктів не розголошують.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: розпочали роботи над влаштуванням тимчасового проїзду Правдино – Миролюбівка, збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар