Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням Херсонської ОВА, між селами Правдино та Миролюбівка дорожники завершили влаштування пересипної переправи з сімома водопропускними залізобетонними трубами через зрошувальний канал на місцевій дорозі “Таврійське – Миролюбівка”. Раніше російські окупанти зруйнували тут міст, яким село сплучалося з навколишніми населеними пунктами та яким доправлялися важливі вантажі. Знищення цього мосту перетворило с.Правдино в острів, оскількі місцевість навколо перерізана численними каналами.

Стару зруйновану конструкцію мосту повністю демонтовано. Спочатку планувалося, що нова переправа буде тимчасовою. Відкрити її мали на початку лютого 2023 року. Про це я розповідав тут. Працівники підрядника влаштували в два яруси сім водопропускних труб великого діаметра та насипали насип через канал. Але пізніше було ухвалено рішення зробити цю споруду постійною. Насип стабілізували. Його відкоси забетонували. Проїзну частину вклали залізобетонними дорожніми плитами та влаштували колесовідбійник. Наприкінці березня міст відкрито для руху транспорту.

З останніх новин з Херсонщини на нашому сайті: зруйнований міст між Херсоном та Миколаєвом замінять на гофротруби, військові збудували тимчасовий місцевий міст Краснолюбецьк – Калинівське, зведена новина про будівництво кількох тимчасових переправ на Херсонщині та Миколаїіщині, збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар

%d блогерам подобається це: