Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, тимчасова насипна переправа біля зруйнованого мосту через річку Інгулець на місцевій дорозі ♦ О-220608 “Зарічне – Архангельське” готова. Вона знаходиться в Високопільській громаді Бериславського району.

Міст через Інгулець на околиці смт. Архангельське на місцевій дорозі, що сполучає село Зарічне з більш великим Архангельським, був зруйнований російськими окупантами. Інші шляхи, якими село сполучається з навколишніми населенними пунктами на правому березі Інгульця, – це грунтові дороги, які повністю розмокають під час дощів. Тому край важливо було забезпечити відновлення сполучення Зарічного з іншими населеними пунктами громади якомога швидше.

20 дорожніх працівників та 15 одиниць спецтехніки компанії ТОВ “Будівельна фірма “Паритетбудінвест” з кінця листопада 2022 року зробили бутовий пересип через річку. Для пропуску річної води влаштовані вісім залізобетонних труб великого діаметру. На бутову основу було вкладено кілька шарів ущільненого щебеню та ЩПС. Тверде покриття на переїзді забезпечують залізобетонні дорожні плити. Також були зроблені щебеневі насипи-підходи до мосту. Проїзд має ширину 8 метрів. Довжина руслової частини переправи – 60 метрів. Підходів – 122 метри з обох боків річки.

Для забезпечення безпеки руху на русловій частині встановили обмежувальне огородження з фундаментних блоків, а на під’їздах – сигнальні стовпчики. Також біля переправи стоять попереджувальні дорожні знаки.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар