Бериславський район, Херсонська область

Продовжується відновлення пошкоджених російськими окупантами автошляхів на звільненій частині Херсонської області. За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, в селі Давидів Брід Великоолександрівської громади Бериславського району Херсонської області дорожники збудували тимчасовий насипний об’їзд біля зруйнованого мосту на місцевій дорозі ♦ О-220409 “Кочубеївка – Давидів Брід”.

Міст через річку Інгулець був розташований на околиці села Давидів Брід на місцевій дорозі, що сполучає його з центром сусідньої громади – Кочубеївкою. Також через цей міст з Давидова Брода можна було потрапити до навколишніх сіл розташованої поряд Миколаївської області. Інших мостів чрез Інгулець на територію Миколаївщини поряд немає. Міст був повністю зруйнований під час російської окупації.

Військові дорожники з Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) МО України у співробітництві з компанією ТОВ «Дортехнологія» влаштували бутовий пересип через річку з кількома водопропускними трубами та твердим покриттям.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: будується тимчасова переправа на місцевій дорозі в Високопільській громаді, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом, тимчасову переправу на 4-смуговій дорозі М-14 зводять біля Херсону.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар