Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням “Укравтодору”, в Херсонській області відкрили рух транспорту по лівому проїзду тимчасової переправи біля зруйнованого мосту на автошляху, який сполучає звільнений від російських окупантів Херсон з Миколаєвом по міжнародній трасі ♦ М-14 “Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м.Таганрог)”. Дорога в цьому місці першої категорії, тобто має 4 полоси руху з розділенням зустрічних потоків.

Це вже третя переправа на території деокупованої Херсонщини. Дві інших були влаштовані у Бериславському районі області, про що я розповідав вам раніше. Попередньо було відомо, що над цією переправою працювали співробітники компанії “ЄДБК”. Роботи були розпочаті в другій половині листопаду. Для зручності водіїв об’їзд заасфальтували. Зараз, незважаючи на регулярні обстріли з боку ворога, тривають роботи з підготовки до відбудови правого проїзду мосту.

Також на території Херсонщини над розчисткою доріг та розбиранням завалів працюють багато відомих нам всеукраїнських дорожніх компаній, а також місцеві компанії з Херсонської та сусідніх областей. Загалом станом на 14 грудня розчищено понад 200 км. державних доріг.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, будується тимчасова переправа на місцевій дорозі в Високопільській громаді, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар