Херсонський район, Херсонська область

За повідомленням Херсонської ОВА, між селами Правдино та Миролюбівка дорожники завершують влаштування тимчасової пересипної переправи на місцевій дорозі “Таврійське – Миролюбівка” на місці зруйнованого мосту через зрошувальний канал. Міст знищили російські окупанти під час втечі з правобережної Херсонщини. Руйнування мосту перетворило с.Правдино в острів, оскількі місцевість навколо перерізана численними каналами.

Наразі працівники підрядної компанії влаштували два яруси водопропускних труб та насипали насип через канал. Стару конструкцію мосту повністю демонтовано. Вона очікує на подрібнення та буде використана для відновлювальних робіт на інших локаціях. Попереду – стабілізація насипу та влаштування покриття з дорожніх залізобетонних плит. Найближчими днями переправою має бути відкритий рух транспорту.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: зведена новина про будівництво кількох тимчасових переправ на Херсонщині та Миколаїіщині, збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар