Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням очільника Херсонської ОДА Ярослава Янушевича, в Високопільській громаді Бериславського району Херсонської області дорожники завершують будувати тимчасовий насипний переїзд через річку на місцевій дорозі ♦ О-220608 “Зарічне – Архангельське”. Про початок робіт я повідомляв наприкінці листопаду.

Міст через Інгулець був висаджений у повітря російськими окупантами. Він розташований на околиці смт. Архангельське на місцевій дорозі, що сполучає маленьке село Зарічне з більш великим Архангельським. Перебравшись через Інгулець, далі, дорогою Т-22-07, мешканці Зарічного могли дістатися центру своєї громади або іншого великого селища – Великої Олександрівки, і ще далі – до районного центру – Берислава. Інші шляхи, якими село сполучається з навколишніми населенними пунктами на правому березі Інгульця, – це грунтові дороги, які стають непроїзними під час дощів.

Для проведення відновлювальних робіт задіяно 20 дорожних працівників та 15 одиниць спецтехніки. Вони зробили пересип через річку з великого бутового каменю, а зверху вклали ущильнені шари щебеню та ЩПС. Для пропуску річної води влаштовані вісім залізобетонних труб великого діаметру. Вже за тиждень переправою можна буде користуватися. У подальших планах – повноцінне відновлення мосту.

З нещодавніх новин з Херсонщини на нашому сайті: відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпротетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар