Бериславський район, Херсонська область

За повідомленням ДУ “Місцеві дороги Херсонщини”, на місцевій дорозі між селищем Велика Олександрівка та селом Біла Криниця завершується будівництво великого тимчасового мосту через річку Інгулець. Міст забезпечує ще один шлях сполучення населених пунктів, що розташовані на правому березі Інгульця, з Великою Олександрівкою та районним центром Бериславом через територіальну дорогу Т-22-07. До цього найближчою переправою через річку тут був тимчасовий міст у Давидовому Броді, розташований в 20 кілометрах від цього місця.

Новий 4-прольотний міст на металевих палях-опорах поряд зі зруйнованим капітальним залізобетонним побудували бійці одного з підрозділів Державної спеціальної служби транспорту МО України при підтримці підрядників Державної установи “Місцеві дороги Херсонщини” та Великоолександрівської селищної військової адміністрації. Він має одну смугу для руху і не має виокремлених пішохідних хідників. Рух мостом може здійснюватися у реверсному режимі.

Останні новини з Херсонщини на нашому сайті: тимчасову переправу Правдино – Миролюбівка зробили постійною, зруйнований міст між Херсоном та Миколаєвом замінять на гофротруби, військові збудували тимчасовий місцевий міст Краснолюбецьк – Калинівське, зведена новина про будівництво кількох тимчасових переправ на Херсонщині та Миколаїіщині, збудована тимчасова переправа Зарічне – Архангельське, відкрито рух двома гілками (4 смуги) тимчасовою переправою біля Херсону на трасі М-14,  запрацювала тимчасова переправа в бік Снігурівки, відкрито тимчасовий проїзд біля зруйнованого мосту по трасі М-14 на под’їзді до Херсону, в селі Давидів Брід побудували тимчасову переправу через Інгулець, відновлено сполучення Кочубеївської громади Херсонщини з найближчим великим містом сусідньої Дніпропетровщини – Кривим Рогом.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар