Хмельницький район, Хмельницька область

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області відзвітувала про завершення ремонтних робіт на проїжджій частині шляхопроводу поблизу смт. Ярмолинці на регіональній дорозі ♦ Р-50 “Ярмолинці – Сатанів”.

Шляхопровід через залізницю на третьому кілометрі траси Р-50 був побудований у 1989 році. З тих пір на ньому не проводилося жодного серйозного ремонту: лише дірібні ремонти дорожнього покриття. В останні дні минулого 2022 року, на залишкові кошти, виділені на експлуатаційне утримання доріг, користуючись сприятливою погодою, було прийняте рішення замінити на мостовій споруді та під’їздах до неї старе зношене асфальтобетонне покриття. Сам шляхопровід має довжину 99,2 метри. На сьогодня ці роботи роботи завершені. Як повідомила Служба автодоріг, навесні планується оновити покриття тротуарної частини споруди та замінити колесовідбійник.

З Хмельниччини в нас на сайті були такі останні новини: на обході Дунаївців ремонтували дорожнє покриття мосту, завершили капітальний ремонт хмельницької частини траси М-30 “Стрий – Ізванине”, вживаються особливі заходи з зимового утримання державних доріг значення “Т”, “Н” та “М”. Привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар