Дунаєвецький район, Хмельницька область

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області сповістила про ремонтні роботи на обході райцентру Дунаївці на Хмельниччині. Ця дорога є частиною  траси  ♦ Н-03 “Житомир – Чернівці”.

Підрядна організація ТОВ “Будінтеркомплект”, на замовлення Хмельницької обласної Служби автодоріг, проводить ямковий ремонт дорожнього покриття на мості через річку Тернава на відтинку першої черги об’їзної дороги Дунаївців. Ця частина обходу була побудована в 2008 році і термін її експлуатації до ремонту вже сплив. На цей рік планувався середній поточний ремонт ділянки з заміною всього асфальто-бетонного покриття, але російська навала скоригувала плани дорожників. Друга половина обходу (південно-західна частина) була побудована у 2020 році. Стан покриття на ній наразі відмінний.

З Хмельниччини в нас на сайті були такі останні новини: завершили капітальний ремонт хмельницької частини траси М-30 “Стрий – Ізванине”, вживаються особливі заходи з зимового утримання державних доріг значення “Т”, “Н” та “М”, на початку вересня оновлювали розмітку на трасі Р-03 “Житомир – Чернівці”. Раніше привели до ладу два мости на регіональній дорозі Т-06-12 “Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар