Кіровоградська область, центральна частина

В межах комплексу робіт з експлуатаційного утримання державних доріг, підрядник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, компанія «ДС ПРОМ ГРУП», наносить дорожню розмітку на ділянці міжнародної траси ♦ М-30 “Стрий-Ізварине” біля Кропивницького з боку Умані.

За суботу та неділю роботи працівники «ДС ПРОМ ГРУП» нанесли 8,5 погонних кілометрів дорожньої розмітки.

Нещодавні новини з Кіровоградщини: ремонтують трасу Н-14 від Кропивницького в бік Олександрівки,  косметичного ремонту зазнав міст на територіальній дорозі Т-12-10, а також дорожники приводили до ладу санітарний стан траси Н-23.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області:

Центральний регіон: наносимо горизонтальну розмітку

☝️ Нанесення горизонтальної розмітки на дорогах загального користування державного значення розпочалося в центральному регіоні Кіровоградщини.
Підрядна організація, ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП», працювала протягом вихідних на ділянці дороги М-30 Стрий – Ізварине.
✅ Загалом за два дні нанесли 8,5 тисяч погонних метрів дорожньої розмітки.
? Нагадаємо, в умовах воєнного часу дорожнє господарство працює виключно на експлуатаційному утриманні доріг, забезпечуючи пезперебійний рух транспорту та безпеку руху.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар