Олександрійський район, Кіровоградська область

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області повідомила про проведення аварійного ямкового ремонту дороги територіального значення ♦ Т-12-05 “Кропивницький – Нова Прага – Олександрія” в напрямку смт. Нова Прага.

Автомобільна дорога Т-12-05 з початку російської навали зазнала суттєвих понаднормових навантажень. Вона стала альтернативним шляхом сполучення Кропивницького та Дніпропетровщини через Олександрію. Щоденно по ній проїздить кілька тисяч автомобілів, через що вже ненове дорожнє покриття інтенсивно руйнується. На 2022-й рік був запланований капітальний ремонт цієї дороги, але через російське вторгнення його довелося відкласти.

В межах експлуатаційного утримання, на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, зараз проводиться ямковий ремонт локальних пошкоджень накладанням латок з гарячого асфальтобетону. Працює дорожня компанія «ДС ПРОМ ГРУП», яку ми не одноразово зустрічали на дорожніх роботах у Кировоградській області в наших відео-оглядах. Дорожники намагаються робити свою справу у “вікнах”, які надає їм погода.

Останні новини з Кіровоградщини на нашому сайті ще літні: на трасі М-30 оновлювали дорожню розміткуремонтували трасу Н-14 від Кропивницького в бік Олександрівки,  косметичного ремонту зазнав міст на територіальній дорозі Т-12-10, а також дорожники приводили до ладу санітарний стан траси Н-23.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар