Кіровоградська область

В межах коштів, виділених на експлуатаційне утримання державних доріг, підрядник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, компанія «ДС ПРОМ ГРУП», робить аварійний ямковий ремонт на ділянці траси ♦ Н-14 “Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв” на території області. Цього року планувався капітальний ремонт цієї ділянки, але, через велику війну проти російських загарбників, всі капітальні та середні поточні ремонти і реконструкції в Україні тимчасово призупинені.

Постійні глядачі мого каналу пам’ятають цю компанію по работах саме у Кіровоградській області на різних ділянках трасі М-30, зокрема – на обході міста Кропивницький.

Дорога Н-14 також є добре знаною для моїх глядачів. На території Кіровоградщини вона виконана в асфальтобетоні, а від кордону з Миколаївською областю – вже в бетоні. Щоправда, огладяв я переважно саме її миколаївську частину, яка до 2020 року вважалася однією з українських “доріг смерті”, де асфальт не приживався категорично, а ями сягали такої глибини, що в них губилися легкові автівки.

UPD: Вдалося з’ясувати в Кіровоградської обласної Служби автодоріг, що мова наразі йде про ділянку дороги від Кропивницького в бік Олександрівки.  Також у минулому році Служба заявляла про плани відремонтувати цьогоріч відтинок дороги від початку обходу Бобринця на кілька десятків кілометрів у бік Миколаєва. Там ще минулого року з’явилася достатня кількість ям. Але, поки що там робіт не проводиться.

Протягом минулого липня Кіровоградщина також потішила нас двома новинами: косметичного ремонту зазнав міст на територіальній дорозі Т-12-10, а також дорожники приводили до ладу санітарний стан траси Н-23.

Про цю новину повідомила на своїй FB-сторінці Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області:

Аварійний ремонт ділянки дороги Н-14 розпочали на Кіровоградщині

Частина дороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, яка цьогоріч очікувала на капітальний ремонт, нині охоплена аварійним ремонтом. В умовах сьогодення, війни та обмеженого фінансування, це єдиний дієвий спосіб зберегти її пропускну спроможність та безпекові показники.
✔️ Наразі підрядник, що обслуговує центральний регіон, компанія «ДС ПРОМ ГРУП», проводить фрезерування ураженого покриття, очищають від залишків сколу та закладають гарячим асфальтобетоном з подальшим ущільненням.
??‍♂️ Нагадаємо, в дорожньому господарстві Кіровоградської області виконуються роботи виключно в рамках експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар