Дарницький міст, Київ

Після мого попереднього огляду від 25 березня 2023 року минуло 16 діб і я знов навідався на будівельний майданчик Дарницького мосту в Києві, щоб показати вам, як швидко просувається робота з будівництва лівобережних з’їздів та які зміни відбулися за цей період.

За час, що минув, працівники групи компаній “АВТОСТРАДА” повністю з’єднали дві частини 70-метрового прогону, що був піднятий над вулицею Дніпровська набережна 17-19 березня 2023 року, і за процесом підйому якого ми з вами спостерігали в позаминулих двох оглядах. Та приєднали його до двох старих частин з’їзду, що були встановлені обабіч вулиці 12 років тому. Мова йде про частину подвійного з’їзду, який дозволить автівкам з правого берега потрапляти у бік Осокорків.

Також біля устійної опори насипної грунтової частини з’їзду вже змонтували на тимчасових опорах подвійну кінцеву секцію цього металевого прогону. Просто у нас на очах, що ви можете побачити у відео, краном підняли ще одну секцію. І остання секція була змонтована попереднім підрядником, але нещодавно її зняли на землю. І на момент зйомки огляду вона перебувала там. Є повідомлення від моїх глядачів, що наразі вона знов встановлена на проектне місце та всю конструкцію нарешті з’єднують у єдине ціле.

З протилежного кінця прогону, в бік вул.Причальної, змонтовані всі консольні плити на раніше встановлені головні балки. За виключенням однієї, що буде монтуватися у бік другої гілки з’їзду у бік мосту Патона. Є припущення, що її не монтували саме через те, що в майбутньому вона може заважати монтажу цієї частини з’їзду.

Далі, від місця майбутнього монтажу деформаційного шва, встановлена перша спарена секція “штанів” – розгалуження, що розведе з’їзд у бік Осокорків та у бік мосту Патона. Один її кінець спирається на монтажні пакети на постійній опорі, де також закінчується довгий прогін, про який раніше йшлося. Другий – на тимчасову опору. Далі вже підготовлена ще одна тимчасова опора для наступної секції. В нас на очах працівники “АВТОСТРАДИ” готували майданчик для тимчасової опори, на яку встановлять першу секцію “штанів” у напрямку мосту Патона.

Дивіться відео зараз:

Нагадаю, що два послідовні прогони спільного з’їзду, які починаються від “штанів” безпосередньо на Дарницькому мосту, та завершуються на майбутньому деформаційному шві перед розгалуженням з’їзду надвоє, – вже повністю змонтовані і перебувають на тимчасових опорах. Попереду: монтаж деформаційних швів, які проектувальники запроектували монтувати у дуже незвичний для нас спосіб: через бетонні вставки. Також на всі металеві прогонові будови мають навісити рухомі опорні частини і згодом всю конструкцію будуть опускати вже на постійні опори.

Біля місця монтажу триває укрупнення нових сейцій для “штанів” та частини з’їзду, що буде вести до мосту Патона.

Як повідомлялося раніше, виконавець робіт планує відкрити рух подвійним з’їздом з мосту вже у липні 2023 року.

Останні новини з Києва на нашому сайті: що змінилося за 16 діб на другій черзі капітального ремонту на вулиці Ентузіастів (відео), як будують міст-Хвилю на Оболонський острів і що відбувається на самому острові (відео), на Дегтярівському шляхопроводі прибрали чотири аварійні балки, свіжий відео-огляд Оболонського острова та мостів, що на нього будують,  “Київавтодор” облаштував у столиці кілька нових кільцевих розв’язок, на Вело-Пішохідному мості монтували нові підлогові скляні блоки замість пошкоджених російською ракетою, завершені ремонтні роботи на частині вул.Спаській.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар