Київ

Подільський узвіз © Google8 липня 2022 року в Києві на Подільському узвозі розпочалися роботи з переукладання бруківки проїжджої частини. Попередньо дорожники КП “ШЕУ Шевченківського району у м.Києві”, на замовлення “Київавтодору”, мали переукласти близько 3,5 тисяч м2 гранітного дорожнього одягу. Це відповідало за площею крайній правій смузи у напрямку руху на Поділ та Куренівку. Ця смуга була найгіршою за станом покриття. Тому привести її до ладу було вирішено у першу чергу. Інші ділянки дороги планувалося ремонтували у разі наявності додаткових коштів. І замовник не мав впевненості, що це відбудеться цього року, зважаючи на військовий час. Хоча, стан і інших смуг, трохи кращий за праву, кричуще вимагав ремонту.

Мені не вдалося поспілкуватися з представниками “Київавтодору” після публікації моєї попередньої новини про стан робіт, яку я оприлюднив на початку серпня. Але, вчора я зняв для вас новий відео-огляд на узвозі і можу зробити висновок, що так чи інакше, але можлівість продовжити роботи була віднайдена. Крайня права смуга майже опрацьована. Більшою її частиною вже рухається громадський та приватний транспорт. А дорожні робочі перемістилися на протилежний бік вулиці і там розпочали аналогічні роботи, рухаючись знизу догори окремими ділянками.

Дивіться відео просто зараз:

Як ви могли побачити у відео, якщо його переглянули, крім бруківки на правому боці вулиці, відновили і хідники. Більша частина заасфальтована повністю. Там, де посередині вулиці на тротуарі є розширення, вирішили, що достатньо буде заасфальтувати метрову завширшки смугу, що була пошкоджена при перевстановленні бордюрів. Доречі, і маленькі бордюрчики, що відокремлюють хідник від газону, теж перевклали. Роботи по проїжджій частині на правій смузі завершені. Залишилося лише зробити сполучення бруківки з асфальтом нагорі. Щодо ремонту самої асфальтової частини вулиці, нажаль, поки що в мене відомостей про плани “Київавтодору” немає. Зараз готуються доасфальтувати правий (зверху до низу) тротуар у верхній частині вулиці.

Що стосується лівого боку вулиці (тобто, правого при русі нагору) то на ньому розібрано вже кілька ділянок бруківки та робочі розпочали її перевкладання. Поки що відокремлена під проведення дорожніх робіт приблизно половина довжини вулиці знизу.

Зараз у Києві також аварійно ремонтується Дегтярівський шляхопровід, хоча роботи там з невідомої причини призупинені, капітально ремонтується вул.Ентузіастів на Русанівці та повністю завершено капітальний ремонт вул.Івана Франка.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар