Дарницький міст, Київ

Попередню новину про добудову лівобережної автомобільної розв’язки Дарницького мосту в Києві я розміщував тут 15 квітня 2023 року. З того часу на моєму каналі вийшли вже три відео-огляди, в яких ми стежимо, як мостовики групи компаній “АВТОСТРАДА” поетапно просуваються до завершення будівництва подвійного з’їзду з мосту в бік мосту Патона та Осокорків. В ніч з 23 на 24 травня 2023 року ними був піднятий на тимчасові опори останій 65-тонний фрагмент головної балки “штанів” (місце розгалуження спільного з’їзду на два боки). Цю визначну подію мені вдалося зафільмувати для вас в усіх подробицях. Також, якщо ви пропустили якийсь з попередніх оглядів, то нижче їх можна переглянути, не полишаючи сторінку.

Отже на сьогодні всі частини головної балки подвійного з’їзду встановлені на свої місця. Змонтовано більшість консольних плит. Триває робота зі скріплення та обварювання з’єднань нещодавно встановлених секцій та монтажу консолей, яких бракує. Перед монтажем заключної частини “штанів” мостовики встановили великий кінцевий фрагмент з’їзду в бік мосту Патона, з’єднавши металевий з’їзд з устійною опорою його грунтової частини.

Також змонтовані (приварені або забетоновані, – залежно від проекту) три великих багатопрофільних деформаційні шви виробництва “MAURER SÖHNE” (Німеччина) від “штанів” на мосту до устійної опори з’їзду в бік Осокорків. Два спільних прогони між “штанами” на мосту та “штанами” над вулицею Причальною, а також довжелезний прогін, що встановлений над Дніпровською набережною, вже розкружалені, тобто опущені на свої постійні рухомі опорні частини виробництва тієї ж компанії.

На верхній частині з’їзду на “штанах” на мосту фахівці компанії “ДБК “МІСТ” приступили до влаштування гідроізоляційної системи перед вкладанням гусасфальту. Також 25 травня був вкладений перший пробний шар гусасфальтового покриття на цій частині мосту. А робота з гідроізолювання просувається далі в бік Причальної, – там, де вже змонтовані деформаційні шви. Як відбувається початковий етап нанесення гідроізоляції я показав та описав подальші дії працівників “МОСТА” в огляді від 18 травня 2023 року.

Перед влаштуванням гідроізоляції монтажники “АВТОСТРАДИ” приварюють на поверхні прогонів закладні деталі для монтажу перильного та колесовідбійного огородження, – там, де їх не було встановлено раніше.

На підпірних стінках грунтової частини з’їзду в бік Осокорків проводять роботи з захисту залізобетонних консктрукцій. Також шліфують, шпатлюють і фарбують залізобетонні опори з’їзду. Паралельно малярні роботи тривають і на металевих прогонах, які ще не встигли пофарбувати. Фарбування відбувається ззовні та зсередини металоконструкцій. На майданчику я також виявив складові частини локальних очисних споруд виробництва компанії “Воделенд Україна”, які будуть очищувати дощову воду, що збиратиметься колекторами системи водовідведення з поверхні з’їздів.

Дивіться відео зараз:

Ексклюзив: як монтували останню секцію з’їзду. Ніч з 23 на 24 травня 2023 року

Підготовка до завершення з’їзду в бік мосту Патона. 18 травня 2023 року

Триває складання “штанів”. 2 травня 2023 року

Як повідомлялося раніше, “АВТОСТРАДА” планує відкрити рух подвійним з’їздом з мосту вже у липні 2023 року. Також є попередня інформація про початок проектних робіт по заїзду з напрямку Осокорків на вул.Петра Радзіня в бік Харківського шосе. Нагадаю, що там не було детально розробленої проектно-конструкторської документації (ПКД) на металеву прогонову будову.

Останні новини з Києва на нашому сайті: що змінилося за 16 діб на другій черзі капітального ремонту на вулиці Ентузіастів (відео), як будують міст-Хвилю на Оболонський острів і що відбувається на самому острові (відео), на Дегтярівському шляхопроводі прибрали чотири аварійні балки, свіжий відео-огляд Оболонського острова та мостів, що на нього будують,  “Київавтодор” облаштував у столиці кілька нових кільцевих розв’язок, на Вело-Пішохідному мості монтували нові підлогові скляні блоки замість пошкоджених російською ракетою, завершені ремонтні роботи на частині вул.Спаській.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар