Київ

На київському Подолі дорожники з групи компаній “RDS” завершили роботи з ремонту частини вулиці Спаська від вулиці Межигірська до Почайнинської. Про це повідомила прес-служба групи у своєму дописі у FB. Замовником ремонту виступила міська влада Києва в особі комунальної корпорації “Київавтодор”. Роботи розпочалися наприкінці вересня поточного року.

В процесі ремонту було оновлено 2700 м2 асфальтобетонного покриття проїжджої частини. Верхній зношений шар був зфрезерований, проведені місцеві ремонти тріщин та просідань у нижньому шарі та вкладений новий суцільний фінішний шар. При цьому була проведена заміна люків зливової каналізації, перевстановлені зливові ґратки.

Крім цього, зроблений поточний ремонт тротуару з брукуванням ФЕМ. Влаштовані асфальтовані велодоріжки. Встановлені антипаркувальні стовпчики. Змонтовано сучасний зупинковий комплекс для громадського транпорту. Подбали і про природню красу вулиці: висаджені молоді дерева, зокрема, облаштовані додаткові місця для нових зелених насаджень.

За неофіційною інформацією від співробітників “Київавтодору”, є попередні плани продовжити роботи у наступному році і повністю опрацювати вулицю Спаську на всій її протяжності. Але, їхня реалізація буде залежати від військової ситуації та наявності фінансування.

Останнім часом у Києві: був прильот ворожої ракети біля Вело-Пішохідного мосту і ми з вами обстежували стан мосту після вибуху, також ремонтувалася бруківка Подільського узвозу, аварійно ремонтується Дегтярівський шляхопровід, були зроблені певні роботи в межах капітального ремонту вул.Ентузіастів на Русанівці та повністю завершено капітальний ремонт вул.Івана Франка.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар