Фастівський район, Київська область

За повідомленням Служби автомобільних доріг у Київській області, наприкінці жовтня заасфальтовано тимчасовий переїзд через річку Ірпінь на околиці села Соснівка у Фастівському районі Київщини.

52-метровий міст через Ірпінь між Соснівкою та Фастовом був зруйнований у ті дні, коли російські загарбники намагалися обійти Київ, щоб узяти його в оточення. Вони рвалися до Фастова з Житомирської траси, але були зупинені на підступах до Бишева. Після деокупації області, дорожники звели поряд зі старим мостом тимчасову насипну переправу. Певний час на ній було покриття з шебенево-піщаноі суміші та, частково – з дорожніх плит. Але, перед осінньо-зимовими негодами було прийняте рішення влаштувати тут асфальтобетонне покриття. Роботи проводилися переважно в нічний період, щоб мінімально ускладнювати рух переправою.

З нещодавніх новин с Київської області на нашому сайті: 3 листопада 2022 року відкрито капітально відбудований правий проїзд мосту через Ірпінь на трасі М-06 у Стоянці, 2 листопада в Броварському районі відкрито правий капітально відбудований проїзд мосту через річку Трубіж на “Полтавській” трасі М-03. В Гостомелі відкрита додаткова тимчасова переправа через річку Ірпінь на “Варшавській трасі” М-07. В Бучанському районі Київщини відновлюють гідротехнічну споруду, що забезпечить проїзд з Макарова до Бородянки. Міністерством культури України на громадське обговорення винесений проект створення меморіалу “Відкритий перелом” на околиці Ірпеня.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар