Львівський район, Львівська область

Служба відновлення (колишня САД) у Львівській області повідомила про перекриття руху транспорту через тимчасовий міст на національній трасі ♦ Н-17 “Львів – Радехів – Луцьк” через річку Західний Буг поблизу с.Гайок Кам’янка-Бузької міської громади. Це має відбутися о сьомій ранку 25 квітня 2023 року. Причина перекриття – фіналізація робіт з відбудови капітального мосту, будівництво якого нещодавно було поновлено.

Для транспорту, що зазвичай рухається через згаданий міст, пропонується маршрут об’їзду: М-06 “Київ – Чоп” по ділянці Малі Підліски – Буськ, Т-18-06 “Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни” по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 “Броди – Червоноград” по ділянці Лопатин – Радехів та у зворотному напрямку.

Роботи з відбудови проводить турецька компанія ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». У 2021 році на цьому місці обвалився старий міст, який був побудований у 1960 році і з тих пір капітально не ремонтувався. Невдовзі в рамках програми “Велике Будівництво” було розпочато спорудження нового мосту, який планувалося відкрити у 2022 році. Але через російську навалу роботи були зупинені майже на фінальній стадії. Для руху транспорту використовувався тимчасовий міст поруч. Тепер його мають розібрати, щоб з’єднати дорогу з новим мостом та завершити на ньому будівельні роботи.

Після перекриття руху підрядником будуть проведені наступні роботи:

  • влаштування підходів до нової мостової споруди;
  • заміна водоперепускної труби;
  • демонтаж тимчасового мосту та підходів до нього;
  • влаштування гідроізоляції та системи водовідведення на прогоновій будові;
  • асфальтування прогонової будови та підходів до мосту;
  • влаштування системи зовнішнього освітлення;
  • монтаж перильного огородження;
  • монтаж відбійника, бар’єрного огородження на підходах, нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків.

Довжина нового мосту становить 141,5 м. Ширина проїзної частини – 9,5 м.

Наразі невідомо, коли буде відкрито рух новим мостом, але підрядник намагається провести всі зазначені роботи якомога швидше.

Останні новини зі Львівщини на нашому сайті: прикордонну ділянку дороги “Нижанковичі – Стрий” від Добромиля до нового КПП асфальтують фінішним шаром, в Белзі асфальтували ділянку прикордонної дороги Т-14-04, в с.Річки поблизу Рави-Руської міняють 61-річний міст на дорозі Т-14-04, у Самбірському районі відновлено дві прикордонні залізничні дільниці. 13 лютого 2023 року відкрився новий міжнародний пункт пропуску на польському кордоні “Нижанковичі”, проведена реконструкція МПП “Краковець-Корчова”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар