Львівський район, Львівська область

Турецька компанія ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» відновила фінальну стадію відбудови-реконструкції мосту через річку Західний Буг поблизу с.Гайок Кам’янка-Бузької міскої громади на національній трасі ♦ Н-17 “Львів – Радехів – Луцьк”. Про це повідомила Служба відновлення у Львівській області (колишня САД), яка є замовником цієї відбудови.

Старий міст через Західний Буг був побудований на цьому місці ще у 1960 році і з тих пір капітально не ремонтувався. У 2021 році він обвалився і в рамках програми “Велике Будівництво” було розпочато спорудження нового мосту, який би відповідав усім сучасним нормативам. Завершити будівництво та відкрити рух планувалося у 2022 році. Але цьому стала на заваді російська навала, коли всі капітальні будівництва в країні були призупинені. Рух транспорту весь цей час здійснювався тимчасовим технічним мостом.

Аналізуючи світлини, оприлюднені Службою відновлення, ми бачимо, що міст вже побудований в конструкціях. Довжина його становить 141,5 м. Ширина проїзної частини – 9,5 м. Прогонова будова мосту залізобетонна балкова. Забетоновані розподільча плита та тротуарні блоки, встановлені деформаційні шви, частково змонтована перильна огорожа. Зараз дорожники “Онура” влаштовують підходи до мостової споруди: проводяться земляні роботи з відсипання земполотна, готується основа дорожнього одягу. Мостовики мають забетонувати монолітні перехідні плити. Потім все буде заасфальтовано.

Після того, як буде забезпечено сполучення прогонової будови з підходами, на ній влаштують гідроізоляцію та заасфальтують. Нанесуть покриття на тротуари. Облаштують систему водовідведення та освітлення. Завершать монтаж перильного та колесовідбійного огородження, нанесуть розмітку за встановлять необхідні знаки дорожнього руху.

Останні новини зі Львівщини на нашому сайті: в Белзі асфальтували ділянку прикордонної дороги Т-14-04, в с.Річки поблизу Рави-Руської міняють 61-річний міст на дорозі Т-14-04, у Самбірському районі відновлено дві прикордонні залізничні дільниці. 13 лютого 2023 року відкрився новий міжнародний пункт пропуску на польському кордоні “Нижанковичі”, проведена реконструкція МПП “Краковець-Корчова”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар