Львівський та Червоноградський райони, Львівська область

Як повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області, поновлено капітальний ремонт прикордонної дороги територіального значення ♦ Т-14-04 “Червоноград – Рава-Руська” на ділянці “Белз – Рава-Руська”. У лютому 2023 року я вже розповідав вам про заміну 61-річного мосту в с.Річки поблизу Рави-Руської, яка розпочалася в рамках цього ремонту.

Протягом 2023 року відремонтувати планують всю дорогу, що має загальну протяжність 53 кілометри. Через велику кількість штучних споруд вона є найскладнішим комплексним об’єктом міжнародного проекту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні», який протягом кількох останніх років реалізується на Львівщині у співпраці з Польщею. Поточна ділянка ремонту має близько 40 км.

Ремонт виконується одночасно кількома ремонтними бригадами на різних дільницях. В роботі – п’ять штучних споруд. На мостах провели роботи із демонтажу пошкоджених елементів та влаштували тимчасові об’їзні дороги або запропонували водіям об’їзні шляхи.

Будується зливова каналізація в межах населених пунктів Белз, Корчів та Річки. Уздовж дороги прибирається поросль та зрізаються дерева, що заважають привести дорогу та узбічча до сучасних нормативів. Фрезерується старе асфальтове покриття поблизу Белза в напрямку Рави-Руської. Наразі ці роботи виконані вже на 5-кілометровій дінянці. На відфрезерованих ділянках одразу влаштовується нова основа дорожнього одягу з ЩПС (шебенево-піщаної суміші). Доречі, на ділянці потяжністю понад 14 км від Острова у бік Белза, яка почала ремонтуватися раніше, вже забезпечений проїзд транспорту по нижньому вирівнюючому шару асфальтобетону.

Як повідомляє Служба автодоріг, капітальний ремонт прикордонної дороги передбачає:

  • ремонт та розширення проїзної частини до сучасних нормативів;
  • ремонт штучних споруд;
  • влаштування укріплених узбіч;
  • забезпечення водовідведення;
  • влаштування дощової каналізації, тротуарів, зупинок громадського транспорту та освітлення в межах населених пунктів;
  • організація дорожнього руху.

Останні новини зі Львівщини на нашому сайті: у львівському прикордонні відновили ремонт п’яти мостів на дорозі “Нижанковичі – Стрий”, у Самбірському районі відновлено дві прикордонні залізничні дільниці. 13 лютого 2023 року відкрився новий міжнародний пункт пропуску на польському кордоні “Нижанковичі”, проведена реконструкція МПП “Краковець-Корчова”. Також було повідомлення з Самбору, де ввели в експлуатацію після капітального ремонту ділянку обходу міста.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар