Самбірський район, Львівська область

За повідомленням Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА, наприкінці серпня в Самборі була введена в експлуатацію ділянка дороги по вулиці Промислова. ЇЇ капітально відремонтували ще у 2021-му році. Але сертифікат на введення в експлуатацію дорожнього покриття Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) видала лише тепер. Причини такої затримки не зазначаються.

Ділянка, що ремонтувалася, має протяжність 4,1 км. Ремонт виконувала підрядна організація ТОВ «Шляховик-Т». Роботи розпочалися 10 травня минулого року і були завершені до початку липня того ж року. Ремонт робився в межах національної програми “Велике Будівництво”. Вартість робіт склала близько 45 млн. грн. Кошти були виділені з державного дорожнього фонду. Розробку проектної документації та деякі супутні витрати фінансував бюджет міста Самбір.

Ця дорога дуже важлива для Самбора, бо фактично виконує роль об’їзної. Вона суттєво розвантажує рух транспорту в місті. Після проведення ремонту водії можуть безперешкодно об’їжджати Самбір, рухаючись в сторону Турки, Мостиськ, Старого Самбора.

Попередні новини зі Львівщини на нашому сайті в нас стосувалися переважно реконструкції МПП “Краковець-Корчова” в межах проекту “Відкритий кордон”.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар