Мукачівський та Ужгородський райони, Закарпатська область

Маємо зведену дорожньо-ремонтну новину з Закарпаття, яку частково продублювали, а частково – доповнили три офіційні джерела: перший заступник очільника Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, Мукачівська міська рада та ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області“, яка опікується всіма автошляхами та штучними спорудами місцевого підпорядкування в області.

Отже, весняний сезон дорожніх ремонтів на місцевих дорогах Закарпаття розпочався. Завдяки співфінансуванню з місцевими громадами, у низинних районах, де це дозволяють погодні умови, підряднники обласної Служби місцевих автомобільних доріг розпочали поточний експлуатаційний ремонт одразу на кількох дорогах.

На сільській дорозі С-071227 “Чоп – Тисаашвань” у межах Чопської територіальної громади, де працює ТОВ «Агрошляхбуд», а також у с. Барбово Залужанського старостинського округу Мукачівської міської громади на автодорозі С-070706 “Мукачево – Макарьово – Залужжя”, де працює ТОВ «ПБС», – ліквідовують аварійну ямковість. Як ми можемо побачити на оприлюднених світлинах, стан цих доріг доволі сумний. Тож дорожникам доводиться замінювати дорожне покриття великими суцільними картами.

Окрім відновлення дорожнього покриття підрядники оновлять на зазначених ділянках узбіччя та систему водовідведення. Мукачівська міська рада зазначає, що кошти на дорожні ремонти в Мукачівській МТГ виділяються у межах окремої програми, започаткованої з ініціативи міського голови Андрія Балоги.

Після завершення ремонту на цих об’єктах розпочнуть ремонтні роботи в межах експлуатаційного утримання на ділянці ст.Есень – Петрівка дороги С-071228, на об’їзній міста Мукачева (вул. Сороча) та в селах Макарьово і Залужжя на вищезгаданій дорозі С-070706.

Останні новини з Закарпаття на нашому сайті: в лютому на місцевих дорогах Берегівського району покращували водовідведення, у січні дорожники лівквідували аварійну ямковість між Мукачевом та Береговим, на двох важливих трасах області ліквідували ямковість, на гірській частині траси Н-09 завершували ремонтувати підпірну стіну, у Берегівському районі покращують узбічча та водовідведення на дорозі М-25, ремонтували дорогу Т-07-19 на межі Хустського та Берегівського районів, біля Сваляви дорожники робили підпірну захисну стінку на місцевій дорозі, у Перечині були відновлені ремонтні роботи на мості через річку Уж, після ремонту відкритий для руху Вилоцький міст.

Від Павло Авдокушин

Журналіст, інфраструктурний оглядач ♦ Член Національної спілки журналістів України ♦ Дипломований спеціаліст в галузі физичного матеріалознавства (дипломи бакалавра та спеціаліста НТУУ "КПІ" з відзнакою, 1998). ♦ Майстер спорту України з пауерліфтингу (ФПУ/IPF, 1994) ♦ Майстер спорту з пауерліфтингу (UPC, 2015)

Додати коментар